Про нас

Impero Group - це коли ви переступаєте поріг і потрапляєте у середовище чоловічого стилю та крутої атмосфери!


Допоки наші стилісти підбирають для вас вишукані образи, ваша кохана смакує найсмачнішу каву,  а діти забавляються у дитячій зоні та куштують какао.

Ідея такого чоловічого середовища виникла із самих потреб чоловіків. Адже час – такий цінний ресурс, а відмінний сервіс, якість одягу, майстерність спеціалістів хочеться отримувати на одній локації. Швидко, якісно та стабільно!

І так, наш простір Impero Group набув свого довершеного стану. Найкращий асортимент одягу, взуття та аксесуарів улюблених італійських брендів, які ми обираємо особисто, безпосередньо на виробництвах!

Команда професійних стилістів, яка протягом року поглиблює свої знання та вміння на спеціалізованих тренінгах та майстер-класах.

Кращі барбери довершують образи стильних чоловіків стрижками, укладками, голінням. І їх майстерність оцінили тисячі стильних чоловіків!

Особливу атмосферу Impero Group забезпечує команда не лише професіоналів, але я дуже різнопланових особистостей. Тому ми завжди пригощаємо наших відвідувачів смачною кавою, яку готуємо на професійному обладнанні, підтримуючи з ними розмови на будь-яку тему. Пишаємось тим, що наші клієнти часто стають нашими друзями. І це для нас хороший показник!


Impero Group довіряють чоловіки успішні, стильні та впевнені в собі, які цінують свій час та обирають професіоналам.  А ми робимо все можливе для того, щоб наш продукт (включаючи сервіс, інтер’єр, аромат приміщення, професійні інструменти та засоби барберів, зерна  кави) був для вас завжди найкращим, улюбленим та особливим!

До зустрічі в мережі концепт-стор чоловічого одягу та барбер салоні Impero Group.


Тут місце, куди хочеться повертатися!


Наші адреси:

Контактна інформація

Номер телефону інтернет-магазину:

(098) 625 99 03

Пишіть на пошту:

ImperoGroupUkraine@gmail.com