Ваша корзина для покупок порожня!
Закрити

Про нас

Impero Group  – магазин чоловічого одягу італійських брендів об’єднаний з концептуальним салоном Impero Barbers на одній локації для стильних та успішних чоловіків.

Концепція мережі чоловічого італійського брендового одягу Impero Group & Impero Barbers Salon

Наші локації – це поєднання магазинів із найширшим та добірним асортиментом одягу, взуття та аксесуарів італійських марок із салоном чоловічих стрижок Impero Barbers. Це все для довершеного вигляду наших клієнтів, для економії їх часу та завжди комплексних рішень щодо їх стилю та вигляду.

Ідея такого чоловічого середовища виникла із самих потреб чоловіків. Адже час – такий цінний ресурс, а відмінний сервіс, якість одягу, майстерність спеціалістів хочеться отримувати на одній локації. Швидко, якісно та стабільно!

І так наш простір Impero Group набув свого довершеного стану. Найкращий асортимент одягу, взуття та аксесуарів улюблених італійських фірм, які ми обираємо особисто, безпосередньо на італійських виробництвах! Все можна переглянути у нашому інтернет магазині чоловічого італійського одягу!

Наша команда професійних стилістів протягом року поглиблює свої знання та вміння на спеціалізованих тренінгах та майстер-класах, тому завжди в курсі всіх трендів чоловічої моди, новинки італійських брендів, всі нюанси чоловічої моди.

Кращі барбери довершують образи стильних чоловіків стрижками, укладками, голінням. І їх майстерність оцінили тисячі стильних чоловіків! У нашому салоні пройшли стильні перевтілення декількох тисяч клієнтів, і вони завжди повертаються знову для підтримання чоловічого стилю та відмінного вигляду.

Особливу атмосферу Impero Group забезпечує команда не лише професіоналів, але і дуже різнопланових особистостей. Тому ми завжди пригощаємо наших відвідувачів смачною кавою, яку готуємо на професійному обладнанні, підтримуючи з ними розмови на будь-яку тему. Пишаємось тим, що наші клієнти часто стають нашими друзями. І це для нас хороший показник!

Магазини наповнені колекціями кращих італійських виробників одягу, для яких якість, точність лекал, фурнітури, тканини, філософія виробництва – важливо все! В мережі представлені колекції понад 10 італійських брендів одягу та взуття для чоловіків, зокрема Altatensione, Exibit, Officina36, Four.Ten, Cortigiano in Bottega та інші. Чоловічі класичні костюми, шерстяні штани та джинси, кежуальні костюми та піджаки, сорочки, вовняні светри, шкіряне взуття та аксесуари – кожен чоловік буде мати довершений гардероб, підібраний стилістами Impero Group.

В Impero Barbers Salon надаємо такі послуги:

В роботі використовуємо тільки професійну лінію засобів, майстри систематично проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, тому їх знання та вміння завжди актуальні та максимально професійні! 


Impero Group довіряють чоловіки успішні, стильні та впевнені в собі, які цінують свій час та обирають професіоналів.  А ми робимо все можливе для того, щоб наш продукт (включаючи сервіс, інтер’єр, аромат приміщення, професійні інструменти та засоби барберів, зерна  кави) був для вас завжди найкращим, улюбленим та особливим!

До зустрічі в мережі концепт-стор чоловічого одягу та барбер салоні Impero Group. Тут місце, куди хочеться повертатись!


м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ "Victoria Gardens" , 1 поверх, концепт-стор Impero Uomo та Impero Barbers Salon

м. Львів, вул. Фурманська, 9, концепт-стор Impero Group та Impero Barbers Salon

м. Львів, вул. Під Дубом, 7Б, ТЦ "Forum Lviv", 2 поверх, концепт-стор Impero Uomo

м. Львів, вул. Кульпарківська, 64а, Impero Barbers Salon

м. Київ, вул.Берковецька, 6Д, ТРЦ "Lavina Mall", концепт-стор Impero Group та Impero Barbers Salon

Контактна інформація

Номер телефону інтернет-магазину:

(098) 625 99 03

Пишіть на пошту:

service@impero-uomo.com.ua